TAJR226M004RNJ
MFR.Part #
TAJR226M004RNJ
JLCPCB Part #
C1953823
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3.8Ω 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS