TPSB476M010T0250
MFR.Part #
TPSB476M010T0250
JLCPCB Part #
C6560517
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ@100kHz 47uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS