F950J107MTAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F950J107MTAAQ2
JLCPCB Part #
C1953107
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 600mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS