TPSB475K035T0700
MFR.Part #
TPSB475K035T0700
JLCPCB Part #
C7364897
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 35V 4.7uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS