TPSB475K035H0700
MFR.Part #
TPSB475K035H0700
JLCPCB Part #
C7364895
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 35V 4.7uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors