TPSB225M035H2000
MFR.Part #
TPSB225M035H2000
JLCPCB Part #
C7364877
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2Ω@100kHz 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors