T499B475K010ATE3K5
MFR.Part #
T499B475K010ATE3K5
JLCPCB Part #
C4984750
Description
-55℃~+175℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS