TPSB105M035S2000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSB105M035S2000
JLCPCB Part #
C5802724
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 2Ω@100kHz 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS