TCJT686M004R0080
MFR.Part #
TCJT686M004R0080
JLCPCB Part #
C2158518
Description
-55℃~+125℃ 27.2uA 4V 500mA@100kHz 68uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS