TPSA474K025Y7000
MFR.Part #
TPSA474K025Y7000
JLCPCB Part #
C5986934
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 470nF 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS