F950J336KQAAQ2
MFR.Part #
F950J336KQAAQ2
JLCPCB Part #
C1957859
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 33uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS