TPSA226M006S0500
MFR.Part #
TPSA226M006S0500
JLCPCB Part #
C5962015
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 22uF 500mΩ 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS