TPSA226K006S0500
MFR.Part #
TPSA226K006S0500
JLCPCB Part #
C5986928
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 22uF 500mΩ 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS