TPSA226K006R0300
MFR.Part #
TPSA226K006R0300
JLCPCB Part #
C5962013
Description
-55℃~+125℃ 22uF 300mΩ@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS