TPSA225M025R2500
MFR.Part #
TPSA225M025R2500
JLCPCB Part #
C7125613
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2.5Ω@100kHz 25V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS