CWR11HB475KCA
MFR.Part #
CWR11HB475KCA
JLCPCB Part #
C7238280
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS