TPCL335M010R5000
MFR.Part #
TPCL335M010R5000
JLCPCB Part #
C1960669
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS