TACL105K006RTA
MFR.Part #
TACL105K006RTA
JLCPCB Part #
C1953159
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1uF 6.3V 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS