TPCL106M006R4000
MFR.Part #
TPCL106M006R4000
JLCPCB Part #
C7125453
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω@100kHz 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS