TAJR335K010RNJ
MFR.Part #
TAJR335K010RNJ
JLCPCB Part #
C1955755
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 8Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS