TLJK107M006S2000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLJK107M006S2000
JLCPCB Part #
C6285419
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 12uA 2Ω 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS