TLJK107M004R2000
MFR.Part #
TLJK107M004R2000
JLCPCB Part #
C7124290
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2Ω 4V 8uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS