TLJG227M004S3000
MFR.Part #
TLJG227M004S3000
JLCPCB Part #
C6553446
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 17.6uA 220uF 3Ω 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS