TAJA106K010SNJ
MFR.Part #
TAJA106K010SNJ
JLCPCB Part #
C1952794
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS