TAJS685M016RNJ
MFR.Part #
TAJS685M016RNJ
JLCPCB Part #
C1959039
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.4Ω 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS