TCJY337M006R0025
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJY337M006R0025
Description
-55℃~+125℃ 1.2A@100kHz 198uA 25mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS