TAJA105K025ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA105K025ANJ
JLCPCB Part #
C5975570
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 8Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS