TCJB157M006R0070E
MFR.Part #
TCJB157M006R0070E
JLCPCB Part #
C2158269
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 600mA@100kHz 70mΩ@100kHz 90uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS