TLJT686M006R0600
MFR.Part #
TLJT686M006R0600
JLCPCB Part #
C1959894
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 600mΩ 68uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS