TCJN226M006R0500
MFR.Part #
TCJN226M006R0500
JLCPCB Part #
C2158752
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 22uF 500mΩ@100kHz 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS