TCJE685M063R0150E
MFR.Part #
TCJE685M063R0150E
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 42.8uA 6.8uF 600mA@100kHz 63V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS