TCJD685M063R0120E
MFR.Part #
TCJD685M063R0120E
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 42.8uA 6.8uF 600mA@100kHz 63V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS