TCJE106M050R0070
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJE106M050R0070
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 50uA 70mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS