SV14AC103MAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SV14AC103MAR
JLCPCB Part #
C1649026
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 1kV 5.08mm X7R ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS