TCJC155M063R0300
MFR.Part #
TCJC155M063R0300
JLCPCB Part #
C2161357
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 300mΩ@100kHz 400mA@100kHz 63V 9.5uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS