TCJC107M006R0070E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJC107M006R0070E
JLCPCB Part #
C1870827
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 60uA 700mA@100kHz 70mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS