TCJB685M025R0090
MFR.Part #
TCJB685M025R0090
JLCPCB Part #
C2158379
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 17uA 25V 500mA@100kHz 6.8uF 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS