TCJB685M025R0150
MFR.Part #
TCJB685M025R0150
JLCPCB Part #
C2158299
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 17uA 25V 400mA@100kHz 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS