TCJB227M006R0200
MFR.Part #
TCJB227M006R0200
JLCPCB Part #
C5348280
Package
1210
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 220uF 6.3V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS