T491B475K016ATAUTO
MFR.Part #
T491B475K016ATAUTO
JLCPCB Part #
C1956263
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS