TCJB226M020R0090
MFR.Part #
TCJB226M020R0090
JLCPCB Part #
C2158562
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 44uA 500mA@100kHz 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS