TRJB336K006RRJ
MFR.Part #
TRJB336K006RRJ
JLCPCB Part #
C1957871
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.74Ω 33uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS