TCJB156M025R0150E
MFR.Part #
TCJB156M025R0150E
JLCPCB Part #
C2158840
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 15uF 25V 37.5uA 400mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS