RPF1018821M035K
MFR.Part #
RPF1018821M035K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 19mm 22mΩ 3.1A@100kHz 35V 5000hrs@105℃ 5mm 820uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS