TCJA476M006R0100E
MFR.Part #
TCJA476M006R0100E
JLCPCB Part #
C6552018
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS