TCJA476M006R0200E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJA476M006R0200E
JLCPCB Part #
C2158855
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 28.2uA 300mA@100kHz 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS