TCBB336M006CRSZ0700
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCBB336M006CRSZ0700
JLCPCB Part #
C2158308
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS