CWR09DK685KC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09DK685KC
JLCPCB Part #
C6542487
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 4.5Ω 6.8uF 6V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors