TBJE686M020LBSB0023
MFR.Part #
TBJE686M020LBSB0023
JLCPCB Part #
C5981033
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 150mΩ 20V 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors