TBJA155K025LRLB0724
MFR.Part #
TBJA155K025LRLB0724
JLCPCB Part #
C7120226
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 375nA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS